День методичного сервісу у Старосинявському районі

30.03.2016 10:43

29.03.2016р. науково-методичний центр координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО (зав. Кошка О.А.) провів день методичного сервісу у Старосинявському районі (начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Пузирук О.М.).

Працівники інституту поспілкувались із директорами, заступниками директорів навчальних закладів району, методистами.

В ході зустрічі обговорено питання щодо модернізації діяльності педагогічних працівників у контексті викликів сьогодення (децентралізації в освіті, підвищення якості освіти, готовності вчителя до реалізації освітніх реформ, ролі керівника як рушійної сили змін в українській освіті); проаналізовано практичні дії керівника по реалізації громадсько-державної моделі самоврядування у школі (Буймістер Л.В.), опрацьовано алгоритм підготовки колективу до проведення інноваційної, дослідно-експериментальної роботи (Красовська В.Ю.), презентовано модель шкільної бібліотеки як інформаційного центру навчального закладу (Фарварщук В.П.), обговорено питання експертизи та відбору шкільних підручників у 2016 році та організацію індивідуального навчання у класах з малою наповнюваністю учнів.

Результатом круглого столу з колективом методкабінету (зав. Дацюк Л.В.) стало вироблення шляхів подальшого розвитку методичної служби району з акцентом на посилення ролі методичного активу та продовження партнерської співпраці з ХОІППО.