Інтернет-форум "Сучасний науково-методичний супровід регіональних та зональних шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників із питань дошкільної, загальної середньої та післядипломної освіти"

03.06.2016 09:30

Вельмиповажні колеги! Запрошуємо вас узяти участь в інтернет-форумі «Сучасний науково-методичний супровід регіональних та зональних шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників із питань дошкільної, загальної середньої та післядипломної освіти в контексті Закону України Про освіту», який відбудеться 15 червня 2016 р. о 10 годині

Напрями роботи інтернет-форуму:

  • Інноваційні підходи щодо професійного розвитку та управління людськими ресурсами в системі післядипломної педагогічної освіти в умовах реформування галузі.
  • Науково-методичний супровід діяльності регіональних шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників із питань дошкільної, загальної середньої та післядипломної освіти.
  • Модернізація змісту, технологій діяльності зональних шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників із питань дошкільної, загальної середньої та післядипломної освіти.

До участі запрошуються працівники департаментів, управлінь освіти обласних, районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення; науково-педагогічні та педагогічні працівники інститутів післядипломної педагогічної освіти; координатори з питань роботи Всеукраїнської школи новаторства, регіональних та зональних шкіл новаторства керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників із питань дошкільної, загальної середньої та післядипломної освіти; методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів; представники державних інституцій та громадських організацій.

Детальніше