Нарада завідувачів Р(М)МК(Ц), відповідальних за організацію методичної роботи у громадах

21.09.2016 15:17

    20 вересня 2016 р. ХОІППО проведено нараду-семінар керівників методичних служб області під керівництвом ректора В. Береки.
У ході роботи обговорено питання науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу у 2016/2017 н.р., організацію навчання та професійного розвиту педпрацівників; координації проведення олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; підготовки учителів до участі у конкурсі «Учитель року»; методичного супроводу атестації педпрацівників; модернізації методичної роботи з керівними кадрами області, тощо.
    Начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки України Хмельницької обласної державної адміністрації В. Блажиєвська поділилась думками щодо подальшого розвитку освітньої галузі Хмельниччини в контексті реалізації державної освітньої політики.
Про перспективи розвитку загальної середньої освіти України розповів О. Попик, проректор ХОІППО – учасник круглого столу, проведеного Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти 16.09.2016 р. у місті Києві.


    У нараді взяли участь 35 керівників методичних служб, перший проректор ХОІППО В.Очеретянко, проректор М.Соловей, директор обласного Центру науково-технічної творчості дітей та юнацтва Г.Гончарук, методисти НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти (О.Кошка, С. Скрипник, Л. Буймістер, В. Левицький, О. Гребень), НМЦ дошкільної, початкової та інклюзивної освіти (О. Кулик), НМЦ викладання інформатики, інформаційно-комунікативних технологій і дистанційного навчання (В.Ребрина, О. Пастернак).
    Творча група НВК №10 м. Хмельницького, експериментального закладу всеукраїнського рівня з проблеми «Хмарні сервіси в освіті», у складі В.Грищука – директора НВК, координатора всеукраїнського проекту, І. Мігунової – заступника директора з навчально-виховної роботи, О.Савіцької – вчителя інформатики, Є Кочеляс – заступника директора з навчально-виховної роботи, А. Янковської – заступника директора з науково-методичної роботи, презентувала практичну сторону використання хмарних сервісів у навчальній, методичній та управлінській діяльності.
Презентаційні матеріали НВК №10 - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛИ
Презентація Кулик О.О. - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ
Презентація Пастернак О.В. - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ