Обласний семінар на базі Гуменецького НВК "Побудова розвивального середовища"

15.05.2017 10:00

20 квітня 2017 року на базі Гуменецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Гуменецької сільської ради відбулося засідання творчої майстерні керівників шкіл області «Шлях до успіху» на тему «Побудова розвивального середовища регіональної освіти в умовах становлення нової української школи» .
Завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Кошка Оксана Анатоліївна розкрила шляхи формування цілісного розвивального освітнього середовища навчального закладу. Буймістер Леонід Васильович, завідувач сектору науково-методичного забезпечення управління загальноосвітніми навчальними закладами, громадського самоврядування ХОІППО, ознайомив із шляхами залучення батьків до навчально-виховного процесу.
Учасники семінару ознайомилися з освітою громади, її сьогоденням та перспективами розвитку на майбутнє, а також поспілкувалися та задали різні питання голові громади Абдулкадировій Інні Григорівні. Про напрацювання та досягнення освітян в громаді розповіла начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Срібняк Лілія Олексіївна.
Директор Гуменецького НВК Ліна Пазюк представила колегам систему роботи шкільного освітнього середовища як територію зростання учителя та учня. Окремо зупинилася на співпраці педагогічного колективу школи, батьків та громадськості, що є запорукою ефективності навчально-виховного процесу.
В практичному модулі заступник директора з навчально-виховної роботи Євгена Монько провела ділову гру разом з учасниками її виробили модель «Школа успішної особистості».
З основними напрямками компетентнісного підходу на уроках математики ознайомилися учасники семінару під час майстер-класу, який провів вчитель математики Роман Луцик.
Підтримку, сприяння розвитку та врахування здібностей та інтересів кожної дитини навчального закладу учасники семінару побачили під час виставки, проведеної керівником філії МАН Гуменецької сільської ради Тамарою Бзинко, літературної студії «Берегиня» Вітою Гужальською, керівником гуртка початково-технічного моделювання Оленою Костюк та досягненнями з легкої атлетики під керівництвом Миколи Дубчака.
Учасниками семінару визначено першочергові завдання щодо побудови розвивального середовища регіональної освіти в умовах становлення нової української школи.