Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи

23.05.2016 08:43

19 травня 2016 р. науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено вебінар для працівників методичної служби області з проблеми «Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи».

Перспективи розвитку профільної освіти на Хмельниччині окреслив ректор ХОІППО Берека В.Є., сучасний стан розвитку профілізації проаналізовано першим проректором Очеретянко В.І.

Завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Кошка О.А. наголосила на специфіці профільно зорієнтованої моделі освіти, окреслила низку проблем в організації роботи профільної школи, актуалізувала проблему підготовки учителя до роботи у профільних класах.

Методистом науково-методичного центру ХОІППО Ратушняк Н.М. проаналізовано нормативно-правову базу функціонування профільної школи, закцентовано увагу на баченні профільної освіти у світлі останніх проектів документів в освітній галузі.

Наталя Михайлівна ознайомила учасників вебінару з результати регіонального моніторингового дослідження стану профільного навчання.