Семінар голів методичних об'єднань директорів шкіл Хмельницької області

13.03.2017 08:51

Згідно з планом роботи ХОІППО 9 березня на базі НВК №3 м. Кам'янця-Подільського проведено семінар голів методичних об'єднань директорів шкіл області на тему: "Інноваційні аспекти управлінської діяльності в умовах запровадження концепції нової Української школи".
Відкрив семінар перший проректор ХОІППО, кандидат історичних наук В.І. Очеретянко.
У презентаційному модулі виступила начальник управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради С.В. Старченко з доповіддю на тему: "Освіта міста: реаліїї та перспективи розвитку", у якій детально висвітлила здобутки дошкільних та навчальних закладів міста, значні досягнення у всіх напрямках діяльності освітніх установ.


В інформаційно-презентаційному модулі виступили Кошка О.А., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО, Буймістер Л.В., завідувач сектору науково- методичного забезпечення управління ЗНЗ, Ратушняк Н.М., методист НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО.
У практично-інтерактивному модулі виступили Залевська С.Д., завідувач НМЦ управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради; Токар О.В., директор школи; Іваненко Н.О., заступник директора школи.
Учасники семінару обговорили питання концепції нової Української школи, перспективи становлення та розвитку профільної старшої школи, перспективи 12-и річної школи.
Також учасники семінару ознайомились з досвідом роботи закладу у напрямку роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Учитель основ здоров'я Орлянська І.М. провела показовий інтерактивний урок зі сталого розвитку.