Сервісне обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації

11.10.2016 16:15

11 жовтня 2016 року у Хмельницькому ОІППО відбувся семінар відповідальних за організацію методичної роботи об'єднаних територіальних громад з проблеми "Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації". Учасниками заходу були координатори методичної роботи, начальники відділів освіти громад. В роботі семінару взяв участь перший проректор ХОІППО            В. Очеретянко.

Завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти О.Кошка ознайомила присутніх із основними завданнями всеукраїнського проекту «Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування закладів освіти  в умовах децентралізації управління освітою», до якого долучились окремі методичні служби області та ХОІППО.

Учасники заходу оговорили особливості планування, організації та управління  методичною роботою в регіоні. Озайомились із структурою професійної компетентності методиста.

У ході обміну досвідом з побудови організаційної структури методичного сервісу та визначенням ризиків у роботі органів управлінь освіти учасниками зібрання окреслено основне завдання, яке стоїть перед методичною службою – це побудова нової гнучкої моделі регіонального методичного сервісу, яка б оперативно і своєчасно реагувала на потреби суб’єктів педагогічної діяльності.

Матеріали семінару