Управлінські діалоги на Кам’янеччині

22.04.2016 09:29

21 квітня працівниками науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО (Кошка О.А., Буймістер Л.В., Красовська В.Ю.) проведено зустріч із керівниками навчальних закладів Кам’янець-Подільського району (Кам’янець-Подільської районної ради, Китайгородської  ОТГ, Колибаївської ОТГ), методистами райметодкабінету (завідувач Желізник Н.А.) в Орининській ЗОШ I-III ст. (директор Ковальчук А.П.). У заході взяли участь в.о. начальника відділу освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Сендзюк О.С. та начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Китайгородської сільської ради Голованов В.А.

Працівниками інституту проаналізовано сучасні виклики в освіті, обговорено питання якості освіти, становлення системи управління освітою в умовах децентралізації, участі України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA, проаналізовано організаційно-педагогічні умови реалізації громадсько-державної моделі самоврядування у школі та організаційно-методичний супровід дослідно-експериментальної роботи, організації індивідуального навчання у школі.

Завідувачем науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Ребриною В.А. в інтернет-режимі висвітлено питання використання хмарних сервісів у роботі керівника.

Слушні думки щодо розвитку освіти, готовності вчителя до саморозвитку висловлено керівниками навчальних закладів.

У спілкуванні з методистами РМК актуалізовано проблему модернізації змісту методичної роботи, готовності методиста до надання сервісних послуг педагогу та керівнику.

Такі зустрічі розширюють горизонти спілкування, сприяють обміну думками та ідеями.