Вебінар для методистів районних/міських методичних кабінетів, відповідальних за проведення апробації підручників

09.10.2015 08:45

7 жовтня 2015 р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар для методистів районних/міських методичних кабінетів, відповідальних за проведення апробації підручників з проблеми «Основні завдання методичних служб районних/міських методичних кабінетів щодо проведення апробації навчальної літератури в закладах освіти області у 2015/2016 навчальних роках».
Під час роботи онлайн-семінару завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Оксана Анатоліївна Кошка акцентувала увагу присутніх на ролі методичної служби у процесі апробації навчальної літератури.
Методист науково-методичного центру ХОІППО Валентина Пилипівна Фарварщук ознайомила слухачів з результатами апробації підручників 2 та 5 класів, розповіла про особливості проведення апробації навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах області у 2015-2016 навчальному році.
В онлайн режимі поділились досвідом роботи про організаційно-методичний супровід експертної діяльності вчителів щодо апробації навчальної літератури методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Городоцької РДА Наталія Павлівна Скловська та методист міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Людмила Іванівна Собченко.
Учасники вебінару мали змогу обмінятись думками.