Вебінар «Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи»

29.05.2017 13:23

25 травня 2017 р. науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено вебінар для працівників методичної служби області з проблеми «Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи». У вебінару взяли участь ректор ХОІППО Берека В.Є., перший проректор Очеретянко В.І., завідувач НМЦ ХОІППО Кошка О.А., методист з профільного навчання Ратушняк Н.М., старший викладач кафедри педагогіки та психології ХОІППО Шевчишена О.В.

Завідувач НМЦ Оксана Анатоліївна Кошка наголосила на специфіці профільно зорієнтованої моделі освіти, окреслила низку проблем в організації роботи профільної школи.

Методистом науково-методичного центру ХОІППО Наталією Михайлівною Ратушняк з акцентовано увагу на основних проектних документах, які будуть визначати подальшу перспективу профільної школи та проаналізовано проект типового навчального плану для 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Організацію профільного навчання: від теорії до практики презентовано у виступах:

  • завідувача методичним кабінетом Артемчук Надії Миколаївни (відділ освіти , молоді та спорту Білогірської РДА);
  • заступника директора з навчальної роботи Семенюк Людмили Захарівни (Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук).

Відеозапис вебінару