Вебінар «Психолого-педагогічні засади підготовки вчителя до роботи у профільних класах»

30.10.2015 10:49

29 жовтня 2015 р. науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено вебінар для працівників методичної служби області з проблеми «Психолого-педагогічні засади підготовки вчителя до роботи у профільних класах».

Завідувач НМЦ Оксана Анатоліївна Кошка наголосила на специфіці профільно зорієнтованої моделі освіти, окреслила низку проблем в організації роботи профільної школи.

Методистом науково-методичного центру ХОІППО Наталією Михайлівною Ратушняк з акцентовано увагу на основних завданнях методичних служб по підготовці вчителя до роботи в профільній школі.

Організацію та психолого-педагогічні особливості формування моделі профільної школи презентовано у виступах завідувачів методичними кабінетами: Мазур Валентини Дмитрівни (відділ освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА), Глущук Наталії Степанівни (управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА), Фещук Марії Мар’янівни та методиста Чорнобай Зої Миколаївни (відділ освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА).

Учасники вебінару мали змогу поділитись досвідом.

Матеріали вебінару

Відеозапис вебінару