Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми організації дослідно-експериментальної діяльності в галузі навчання природничо-математичних дисциплін"

03.09.2015 11:12

27 жовтня 2015 р. кафедра природничої освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Інституту педагогіки академії педагогічних наук України, науково-методичного центру інтеграції змісту освіти АПН України, лабораторії інтеграції змісту освіти інституту педагогіки НАПН України, департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації проводить: Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми організації дослідно-експериментальної діяльності в галузі навчання природничо-математичних дисциплін».

До участі у конференції запрошуються: науковці ВНЗ, інспектори-методисти, які керують викладання природничо-математичних дисциплін та трудового навчання, керівники ЗНЗ, керівники методичних об’єднань вчителів та творчо-працюючи вчителі природничо-математичних дисциплін, трудового навчання.

Мета конференції: презентація організації, впровадження дослідно-експериментальної діяльності в галузі навчання природничо-математичних дисциплін в навчальних закладах: досвід та перспективи розвитку творчої особистості.

Робота конференції буде здійснюватися за секціями:

1.      Розвиток потенціалу вчителя як дослідника й експериментатора в системі післядипломної освіти та науково-методичної роботи.

2.      Організація проектної та науково-дослідної діяльності, формування дослідницьких компетентностей учнів як складова процесу соціалізації особистості.

3.      Реалізація дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності в закладах освіти: досвід та перспективи розвитку.

4.      Організація і супровід дослідно-експериментальної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах: шкільні наукові товариства, відділення МАН, STEM-освіта як форми підготовки учнів до науково-дослідної діяльності, ефективний засіб підвищення якості освіти.

Детальніше: drive.google.com/file/d/0B-gR7xvebniidmtnNXdLMWI1ZEk/view?usp=sharing