Засідання Школи фахового росту завідувача Р(М)МК(Ц)/методиста

22.03.2016 16:01

22 березня у Хмельницькому ОІППО проведено засідання Школи фахового росту завідувача Р(М)МК(Ц)/методиста під керівництвом завідувача науково-методичного центру координації роботи  методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти О.Кошки.

Пріоритетні завдання та шляхи становлення науково-методичного супроводу  в умовах децентралізації  висвітлено у виступі першого проректора В.Очеретянка.

Слухачами Школи опрацювано питання організації роботи методичної установи як сервісного центру (серед сервісних послуг виділено науково-методичний, експертний, моніторинговий, консалтинговий, маркетинговий), готовності методиста до надання сервісних методичних послуг. У ході роботи визначено алгоритм діяльності методиста  щодо реалізації методичного сервісу, в основі якого - створення системи методичних послуг та організація процесу обслуговування освітніх запитів  педагога.

Проблема діяльності методиста по підготовці педагогів до інноваційної та дослідно-експериментальної роботи актуалізована у виступі доцента кафедри педагогіки та психології  ХОІППО, кандидата педагогічних наук Л.Зазуліної. Основні напрями координації проектної та дослідно-експериментальної роботи в області проаналізовано методистом науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО В.Красовською.

Формуванню інформаційно-комунікативної компетентності працівників методичних служб сприяв майстер-клас «Методика проведення вебінару», проведений методистом науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання ХОІППО І.Коцюбаном.

Слухачі Школи обмінялись досвідом здійснення методичного обслуговування освітніх запитів педпрацівників, визначились із проблемними питаннями до розгляду на наступному засіданні.