База даних РМК

Район/місто

Завідувач методичного кабінету

Контакти

1

Білогірський

Артемчук

Надія Миколаївна

https://bilogiryamk.3dn.ru/

 

E-mail:

rmk01bil@i.ua

2

Віньковецький

Саврій Світлана Гаврилівна

https://metodosvita.hol.es

 

E-mail:

rmk02vin@i.ua

3

Волочиський

Атаманчук Тетяна Федорівна

 

https://www.volosvita.at.ua/

 

E-mail:

vol.osvita.rda@ukr.net

4

Городоцький

Горобець Алла Сергіївна

https://gorodok-rmk.at.ua/

 

E-mail:

rmk04gor@i.ua

5

Деражнянський

Рудзік Тетяна Володимирівна

https://zagira13.wix.com/osvitader

E-mail:

rmk05der@i.ua, helpsr@i.ua

6

Ізяславський

Румянцева Олена В‘ячеславівна

https://izrmk.at.ua/

 

E-mail:

rmk07izs@i.ua

7

Кам.-Подільський

в.о. Безродна Майя Олександрівна

https://kprmk.km.ua/

 

E-mail:

rmk08kpr@i.ua

8

Красилівський

Нестюк Лідія Марківна

https://rmk-krasyliv.pp.ua/

E-mail:

rmk09krs@i.ua

9

Новоушицький

Пресліцька-Юнчик Віта Вікторівна

 

E-mail:

rayvo_nu@i.ua

10

Славутський

Зубова Жанна Олександрівна

-

E-mail:

rmk13slr@i.ua

11

Старокостянтинівський

Гунько Тетяна Миколаївна

https://rmk14str.klasna.com/

 

E-mail:

rmk14str@i.ua

12

Теофіпольський

Міщишина Валентина Миколаївна

https://teofipolrmk.at.ua

 

E-mail:

teofipol_rmk@ukr.net

13

Хмельницький

Попик Андрій Миколайович

hm-rmk.ucoz.ru

 

E-mail:

rmk17hmr@i.ua

14

Чемеровецький

Загородня Ніна Анатоліївна

https://chemrmk.96.lt/

 

E-mail:

rmk18chr@i.ua

15

Шепетівський

Яковчук Тетяна Іванівна

https://sheprajvo.ucoz.ua/

 

E-mail:

rmk19shr@i.ua

16

Ярмолинецький

Попіль Ірина Федорівна

https://yarmolrmk.at.ua

 

E-mail:

rmk20yar@i.ua

17

м. Кам.-Подільський

Залевська Світлана Дмитрівна

https://metod.osvitakp.com.ua

 

E-mail:

mmk21kpm@i.ua

18

м. Нетішин

Кухарчук Надія Миколаївна

https://osvita-netishin.ho.ua

 

E-mail:

mmk22net@i.ua

19

м. Славута

Поліщук Алла Степанівна

https://edusl.info/

 

E-mail:

mmk23slm@i.ua

20

м. Старокостянтинів

Драчук Анатолій Васильович

https://sk-metod.ucoz.org/

 

E-mail:

mmk24stm@i.ua

21

м. Хмельницький

Каліночкіна Юлія Михайлівна

E-mail:

nmcentr@ukr.net

22

м. Шепетівка

Петрук Ганна Григорівна

shosvita.ucoz.net

 

E-mail:

metod_sh@mail.ru

 

 

Методична служба в ОТГ

 

Район

Назва установи

ПІБ керівника

Контакти

 

Білогірський

Білогірська ОТГ

угода з відділом освіти

 

1

Волочиський

Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради

Методичний кабінет

Кайдуба Наталія Іванівна

E-mail:

volmisrada@ukr.net

2

Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконкому Війтовецької селищної ради Методичний сервісний центр

Сянькова Інна Петрівна

E-mail:

viitivmetod@gmail.com

3

Відділ освіти, молоді та спорту Наркевицької селищної ради

Координатор методичної роботи

 

Мельник Людмила Василівна (спеціаліст)

E-mail:

nsr_osvita@ukr.net

4

Городоцький

Виконавчий комітет  Сатанівської селищної ради

Опорна школа

Іжицький Володимир Тадеушович (директор школи)

E-mail:

satanivrada@gmail.com

Відділ освіти Городоцької міської ради

 

Рибак Сергій Володимирович

(начальник)

E-mail:

41932978@mail.gov.ua

5

Деражнянський

Вовковинська ОТГ

Угода з відділом освіти

 

6

Дунаєвецький

Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради

Методичний сервісний центр

 

Фурман Лариса Михайлівна

E-mail:

dunorg@i.ua

7

Дунаєвецька селищна ОТГ

Угоди з міською ОТГ

E-mail:

smtdun.rada@ukr.net

8

Маківська сільська об’єднана територіальна громада (виконком)

Методичний сервісний центр Маківської сільської ради

Крилова Діна Віталіївна

E-mail:

makivosvita@ukr.net

9

Смотрицька ОТГ

Угоди з міською ОТГ

 

10

Кам’янець-Подільський

Відділ освіти, культури, спорту і туризму

Гуменецької сільської ради

Методичний центр

Луцик Наталія Вікторівна

E-mail:

osvitagumentsyotg@ukr.net

11

Відділ освіти, культури, спорту та туризму Китайгородської сільської об’єднаної  територіальної громади

Методичний кабінет

Буйняк Наталя Миколаївна

E-mail:

oswita_kt@i.ua

12

Відділ освіти, культури, охорони здоров’я і соціального захисту населення Колибаївської сільської об’єднаної територіальної громади

Угода з відділом освіти

E-mail:

kolubosvita@ukr.net

13

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Слобідокульчіївецька ОТГ

 

Гурська Ніна Володимирівна

E-mail:

sl-ksrada@ukr.net

14

Староушицька ОТГ

Угода з відділом освіти

 

15

Жванецьька ОТГ

Угода з відділом освіти

 

16

Летичівський

Відділи освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради

Координатор метод. роботи

Демюк Валентина Володимирівна (спеціаліст)

E-mail:

letrvo@ukr.net

17

Управлінсько- методичний центр відділу освіти,  молоді, спорту, культури і туризму виконкому Меджибізької селищної ради

 (координатор метод. роботи)

Глядченко Катерина Андріївна(спеціал.)

E-mail:

medgibig.sr@gmail.com

18

Красилівський

Відділ освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради

нач. Заїка Олена Михайлівна

 

E-mail:

voms-kras@edu.kr.km.ua

19

Антонінська ОТГ(відділ освіти )

Герасимчук Наталія Едуардівна

 

20

Новоушицький

Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради

Методичний кабінет

Міхалевська

Алла Миколаївна

E-mail:

nu-osvita@i.ua

21

Полонський

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради  (ОТГ)  Методичний кабінет

Багінська Наталія Петрівна

E-mail:

vokms.pl.otg@ukr.net

22

Понінківська селищна

рада (ОТГ)

 

Гончаренко Олена Володимирівна (методист)

E-mail:

Sel.rada.poninka@ukr.net

23

Славутський

 Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської  ради

Координатор методичної роботи

Опанасюк Сергій Вікторович (методист)

E-mail:

berezdivosvita@ukr.net

berezdiv_radaorg@ukr.net

24

Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Ганнопільської 

сільської  ради

Координатор методичної роботи

Козак Юлія Анатоліївна (спеціаліст)

 

E-mail:

GanopolSR@i.ua

25

Крупецька ОТГ

угода з відділом освіти

 

26

Старосинявський

Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету

Старосинявської селищної ради

Методичний кабінет

Дацюк

Лариса Володимирівна

https://osvita-sunyava-rmk.com.ua/(в розробці)

 

E-mail:

rmk15sts@i.ua

27

Хмельницький

Сектор освіти молоді та спорту, культури та туризму Гвардійської сільської ради

Кондратенко Леся Володимирівна

E-mail:

gvardiiskasilskarada@yandex.ua

28

Лісовогринівецька сільська об’єднана територіальна громада

Угода з відділом освіти РДА

E-mail:

Lisovi_rada@ukr.net

29

Розсошанська сільська об’єднана територіальна громада

Угода з відділом освіти РДА

E-mail:

rozsoshasilrada@yandex.ua

30

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради

Координатор методичної роботи

Чорненька Ірина Сергіївна (спеціаліст відділу)

E-mail:

chootg@i.ua

31

Олешинська ОТГ

Угода з відділом освіти РДА

 

32

Шаровечківська ОТГ

Угода з відділом освіти РДА

 

33

Чемеровецький

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради

 

Колодій Валентина Всеволодівна (методист)

E-mail:

сhemotgosvita@i.ua

 

34

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Гуківської ОТГ

угода з відділом освіти Чемеровецької ОТГ

 

35

Шепетівський

 

 

 

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ленковецької селищної ради

Ануфрієва Ірина Василівна

 

 

36

Судилківська ОТГ

Швед Галина Іпполітівна

E-mail:

sud.osvita@gmail.com

37

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Грицівської селищної ради

Ленчук Наталія Олександрівна

(заст селищного голови)

 

38

Ярмолинецький

Солобковецька ОТГ

 

 

39

Баламутівська ОТГ