Гостьова книга

Дата: 14.12.2017

Від: Залевська Світлана Дмитрівна

Заголовок: Методичний сервіс

Дякую завідувачці науково-методичного центру Кошці О.А. за корисні матеріали з теми "Модернізація діяльності методичних служб як сервісних центрів".

Дата: 03.11.2017

Від: Саврій Світлана Гаврилівна

Заголовок: Мережевий методичний сервіс у роботі методичних служб

31 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ У ВІНЬКОВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ було проведено засідання творчої групи керівників методичних служб області організоване науково-методичним центром координації роботи методичних установ та закладів освіти ХОІППО. Захід об’єднав учасників навколо проблеми "МЕРЕЖЕВИЙ МЕТОДИЧНИЙ СЕРВІС ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕТНОСТЕЙ УЧИТЕЛЯ ТА КЕРІВНИКА".
ВДЯЧНІ КОШЦІ ОКСАНІ АНАТОЛІЇВНІ за поради і рекомендації щодо важливих умов модернізації методичних служб в умовах реформування освіти у ракурсі створення якісного методичного середовища, забезпечення умов, у яких це середовище буде ефективним та дотримання критеріїв адресної спрямованості методичного сервісу.
ВДЯЧНА КОЛЕГАМ-ЗАВІДУВАЧАМ за професійні думки, дружню підтримку, оптимістичний настрій та позитивні емоції!

Дата: 19.11.2015

Від: Саврій Світлана Гаврилівна

Заголовок: У співпраці - сила!

Відбувся обласний семінар директорів шкіл.
Дякуємо Оксані Анатоліївні за науково-методичну опіку, підтримку, пораду. Методичні рекомендації, одержані під час семінару з проблеми виховної роботи, є корисною підмогою в удосконаленні управлінської компетентності.

Дата: 08.07.2015

Від: Віталій Арсенович Ребрина

Заголовок: Методичні служби в надійних руках

Радію за успіхи колег! Методкабінетам тепер є сайт-орієнтир. Кроки, які уже зроблені є доволі успішними. Ще є над чим працювати. З гарним початком!

Дата: 07.07.2015

Від: Саврій Світлана Гаврилівна

Заголовок: Професійне зацікавлення

Сайт потрібний для забезпечення мережевої взаємодії з міськими та районними методичними службами. Грамотно структурований, наповнений необхідними матеріалами, зручний у користуванні.
Дякуємо, Оксано Анатоліївно!
Тепер маємо нове джерело інформації для цікавої та результативної роботи.

додати новий внесок