Учасники всеукраїнського експерименту презентували сучасні стратегії навчання та розвитку творчого потенціалу учнів
22 квітня методистами початкової освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галас Антоніною Вікторівною , Кулик Оксаною Олександрівною проведено онлайн семінар голів методичних об’єднань вчителів початкових класів за темою «Значення навчальних інструментів для формування складових неадаптивної активності учнів: участь у дослідницькій діяльності, у дидактичних іграх, дискусіях і спілкуваннях з вчителем, виявленні власної ініціативи».
Учасники всеукраїнського експерименту за темою: «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» презентували сучасні стратегії навчання та розвитку творчого потенціалу учнів НУШ.
Бондарчук Оксана Миколаївна, Пілець Тетяна Василівна, вчителі пілотних класів Кам’янець-Подільського НВК № 3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею, разом з учасниками семінару складали сторітелінгові історіі за допомогою прийомів Джанні Родарі «Несподіванка», «Біном фантазій», використовуючи Flinga – веб-інструмент онлайн-середовища для спільної роботи.
Цюзік Ірина Леонідівна, Талан Лілія Миколаївна, вчителі пілотних класів Хмельницької спеціалізованої школи І ступеня № 30 продемонстрували використання інструменту Wordwall «Випадкове колесо» для створення інтерактивних вправ, «Самоанське коло», як ефективний метод групових обговорень.
Власюк Олена Андріївна, Калібабчук Тамара Петрівна, вчителі пілотних класів Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 поділились «Кошиком ідей» на платформі Learning Apps, з використанням цифрової інтерактивної дошки Jamboard.
Соколова Наталія Василівна, Трочук Інна Борисівна, вчителі пілотних класів Славутського НВК СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей «Успіх» ознайомили учасників з формою упорядкованої дискусії- «Критеріальним покером» та рефлексії -«Навчальним дайвінгом».
Кулик Оксана Олександрівна ознайомила учасників семінару з інструментом сервісу Classroomscreen, Галас Антоніна Вікторівна ознайомила з сервісом для створення вікторин та флеш-карток Quizizz.
Активну участь в підготовці та проведенні семінару взяли адміністраціі закладів освіти, учасники всеукраїнського експерименту.
Зустріч відбулася в дружній професійній спільноті однодумців .